Saygıdeğer Katılımcılar,

Multicongress Adana'ya katkılarınız için tekrar teşekkür ederiz. Tam metin gönderimi hakkında takip edilecek süreç aşağıda verilmiştir.

 - Kitap bölümleri İngilizce ve Türkçe olmak üzere ayrı ayrı yayınlanacaktır.  İngilizce yayınlatmak isteyen katılımcılar metinlerini İngilizce olarak yüklemelidir.

- Tam metinler ekte verilen word şablona uygun olarak hazırlanmalıdır.

- Tam Metin Yükleme:  Web sayfamıza üye girişi yaptıktan sonra, hangi bildirinin metni yüklenecekse o bildirinin “DETAİL” kısmına tıklayıp, “Tam Metin Yükle” sekmesine yüklenecektir.

- 15 Haziran 2018 tarihine kadar göndermenizi rica ederiz. Belirtilen tarihe kadar gönderilmeyen tam metinler bu tarihten sonra kabul edilmeyecektir.

- Tam metin dosyanızın başlığına, makale ID numaranızı ve ilk yazarın adını yazınız.

- Bildiriniz hangi bilim alanına ait olduğu, sistemde kayıtlı alan bilgisine göre tanımlanmaktadır. Makale Bilim Alanı yanlış girilmiş ise bize mail olarak yazınız.

multicongressadana@gmail.com

 

Tam Metin Word Yazım Kuralları:

  1. Tam metninizi kopyalayarak web sayfamızda verilen boş şablona yapıştırınız.  
  2. Metninde fotoğraf, grafik, tablo kullanan yazarların tablo, fotoğraf veya grafiklerinde kayma olup olmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. Tabloların sayfaya sığmaması durumunda sayfayı yatay olarak kullanabilirsiniz.
  3. Her alanın kendine özgü yazım kuralları olduğundan bu konuda yazarları serbest bırakıyoruz. APA veya Chicago Manual Stayle sistemlerinden birini kullanabilirsiniz.
  4. Yazı Tipi: Times New Roman
    Yazı Boyutu: Başlıkta 12, özet ve metin 11 ve dipnotlarda 9 punto
    Paragraf Aralığı: önce 0 nk sonra 6 nk olmalıdır.
  5. Türkçe metinlerde İngilizce başlık özet isteğe bağlıdır.
  6. İngilizce metinlerde Türkçe başlık ve özet olmamalıdır.

 

Tam metin boş şablonu indirmek için tıklayınız

Tam metin örnek çalışmayı indirmek için tıklayınız

2018 Ekim ayının ilk haftasında Kiev'de 3. Multicongress'i yapacağımızı hatırlatır, Kiev'de yeniden bir arada olmayı dileriz.

Saygılarımızla