6. Uluslararası Multidisipliner Çalışmaları Kongresi
(Multicongress Gaziantep)
26-27 Nisan 2019,
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Gaziantep/TÜRKİYE

GENEL ŞARTLAR

  1. Multicongress Gazinatep’e sözlü ve/veya poster sunum ile katılmak mümkündür. Sunum şeklini katılımcı kendisi belirlemektedir. Özet gönderimi sırasında sunum türüne göre Sözlü Sunum veya Poster sunum başvurusu yapılmalıdır.
  2. Kongreye gönderilen bildiri özetlerinin özgün olması ve daha önce başka bir akademik etkinlikte sunulmamış olması gerekmektedir.
  3. Bir katılımcı en fazla 3 bildiri sunumu yapabilecektir.

SİSTEME ÜYELİK

Kongreye özet gönderimi web sayfamızdaki sistem üzerinden yapılmaktadır. Sisteme üye olmanız ve istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kurumsal mail adresi ile yapılan üyeliklerde iletişim sorunu yaşandığından, başka bir mail adresiniz ile kayıt yaptırmanız önemlidir.

Kongre süreci ile ilgili tüm gelişmeler sisteme üye yazarın mail adresine bilgilendirilmektedir.

Üye kullanıcı maili ve şifrenizi unutmayınız. Kabul belgesi ve tam metin yükleme işleri sistem üzerinden yapılacaktır.

ÖZET GÖNDERME

Kongremize göndereceğiniz bildiri özetleri sistem üzerinden alınacaktır. Özet gönderirken aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz.  

  1. Özetler 300 kelimeyi geçmemelidir. Sadece Türkçe veya sadece İngilizce özet ile katılım sağlayabilirsiniz. Sistem, Türkçe özet kısmındaki bilgileri girmenizi zorunlu kılmaktadır. Sadece İngilizce özet yüklemek isterseniz, özetinizi Türkçe kısmına yükleyiniz.

2- Yazar/ların unvan/ları ve kurum bilgileri doğru girilmelidir.

3- Başlık yazarken tüm harflerde BÜYÜK HARF kullanmayınız. Her Kelimenin İlk Harfi Büyük Olmalıdır. Özellikle İngilizce başlıklarda buna mutlaka dikkat edilmeli, on, of gibi edatlar küçük yazılmalı. Türkçe karakter kullanılmamalıdır

4- Bildiri özeti gönderirken bildirinizin hangi bilim alanında olduğu bilgisini mutlaka giriniz. 

KABUL/DAVET MEKTUBU

Göndermiş olduğunuz özet, önce sistem üzerinden hakemlenmektedir. Hakemlerin onaylaması durumunda, kongreye kabul belgeniz, sistem üzerinden otomatik olarak gönderilmektedir. PDF kabul belgenizi, üye girişi yaparak özetinizin detay kısmından indirebilirsiniz. Sistem davet mektubu gönderdiğinde, size mail ile bilgi verilmektedir.

KONGRE KATILIM BELGESİ

Kongre katılım belgeniz, kongre salonunda sunum yapıldıktan sonra oturum başkanı tarafından verilecektir. Sunumu yapılan bildirinin tüm yazarlarının belgeleri, sunum yapan yazara teslim edilmektedir.

KATILIM ÜCRETİNİ ÖDEME

Kongreye gönderdiğiniz özet veya özetler hakem onayından geçtikten sonra, web sayfasında verilen Asos Eğitim Bilişim Danışmanlık şirketinin hesap numarasına ödeme yapılmalıdır. Ödemeniz hesapta görüldükten sonra, sisteme kaydedilmektedir.

EFT veya havale talimatı verirken (Alıcı) kısmına ASOS Eğitim Bilişim Danışmanlık adını yazmanız önemlidir.

Erken ödeme ve geç ödeme tarihlerine dikkat ediniz.

FATURA

Kongre katılım ücreti ödemeniz için ASOS adına fatura kesilmektedir. Faturanız kongre alanında ıslak imzalı olarak tarafınıza elden verilecektir. Çoklu yazarlarda fatura kimin adına kesilecekse onun hesabından ödeme yapılması veya durumun ödeme esnasında açıklama kısmına yazılması gerekmektedir.